2018L150/15GR
MFR.Part #
2018L150/15GR
JLCPCB Part #
C22363540
Description
-40℃~+85℃ 1.2W 1.2mm 1.5A 15V 170mΩ 35A 3A 4.93mm 5.44mm 50mΩ 800ms 2018 Resettable Fuses ROHS