1210L400SL16ARG
Extended
Manufacturer
LUTE
MFR.Part #
1210L400SL16ARG
JLCPCB Part #
C47345583
Description
-40℃~+85℃ 1.5W 16V 18mΩ 1mΩ 4A 50A 5s 8A 1210 Resettable Fuses ROHS