0805L012/48AR
Extended
Manufacturer
LUTE
MFR.Part #
0805L012/48AR
JLCPCB Part #
C18198324
Description
-40℃~+85℃ 0.9mm 1.5mm 1.5s 120mA 2.2mm 320mA 40A 48V 5.5Ω 500mW 750mΩ 0805 Resettable Fuses ROHS