S-LESD8D3.3CBT5G
Extended
Manufacturer
LRC
MFR.Part #
S-LESD8D3.3CBT5G
JLCPCB Part #
C5274339
Package
SOD-882
Description
-55℃~+150℃ 10A 25pF 3.3V 50nA 5V 80W@8/20us 9V ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 SOD-882 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS