SODJ28A-SH
Extended
Manufacturer
LRC
MFR.Part #
SODJ28A-SH
JLCPCB Part #
C2936679
Package
SOD-123FL
Description
-55℃~+150℃ 1 1uA 200W 28V 34.4V 4.4A 45.4V IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS