LTVS2018H22T5G
Extended
Manufacturer
LRC
MFR.Part #
LTVS2018H22T5G
JLCPCB Part #
C5274253
Package
DFN2018-6A
Description
-55℃~+125℃ 1 100nA 150A@8/20us 1nF 22V 24V 35V 5kW@8/20us ESD Unidirectional DFN2018-6A ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS