SM3200BF
Extended
Manufacturer
LRC
MFR.Part #
SM3200BF
JLCPCB Part #
C5266371
Package
SMB-FL
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 10mA 200V 3A 80A 870mV SMB-FL Schottky Diodes ROHS