LTVS23H712CLT1G
Extended
Manufacturer
LRC
MFR.Part #
LTVS23H712CLT1G
JLCPCB Part #
C5274361
Package
SOT-23
Description
-55℃~+125℃ 100nA 12V 13.3V 17A@8/20us 23V 32pF、35pF、75pF、75pF 400W@8/20us ESD IEC 61000-4-2 SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS