S-LM5Z5V1T1G
Extended
Manufacturer
LRC
MFR.Part #
S-LM5Z5V1T1G
JLCPCB Part #
C559094
Package
SOD-523
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 200mW 2uA 4.8V~5.4V 5.1V 500Ω 60Ω SOD-523 Zener Diodes ROHS