S-LM3Z6V8T1G
MFR.Part #
S-LM3Z6V8T1G
JLCPCB Part #
C2941708
Description
1 Independent 15Ω 200mW 2uA@4V 6.4V~7.2V 6.8V SOD-323 Zener Diodes ROHS