LUDZS3.6BT1G
MFR.Part #
LUDZS3.6BT1G
JLCPCB Part #
C5267048
Description
1 Independent 100Ω 10uA 1kΩ 200mW 3.6V 3.6V~3.845V SOD-323 Zener Diodes ROHS