S-LM3Z13VT1G
Extended
Manufacturer
LRC
MFR.Part #
S-LM3Z13VT1G
JLCPCB Part #
C2941712
Package
SOD-323
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 100nA@8V 12.4V~14.1V 13V 200mW 30Ω 80Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS