S-LBAV70WT1G
Extended
Manufacturer
LRC
MFR.Part #
S-LBAV70WT1G
JLCPCB Part #
C2936683
Package
SOT-323
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1 Pair Common Cathode 1.25V@150mA 200mA 200mW 500mA 5uA@70V 6ns 70V SOT-323 Switching Diodes ROHS