S-CSMBJ28A
MFR.Part #
S-CSMBJ28A
JLCPCB Part #
C5383078
Description
-55℃~+150℃ 13.3A 1uA 28V 34.4V 45.4V 600W TVS CSMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS