LBZT52C24T1G
MFR.Part #
LBZT52C24T1G
JLCPCB Part #
C131842
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA 22.8V~25.6V 24V 250Ω 500mW 70Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS