LUDZS30BT1G
MFR.Part #
LUDZS30BT1G
JLCPCB Part #
C2936698
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA@23V 200mW 200Ω 200Ω 29.19V~30.69V 30V SOD-323 Zener Diodes ROHS