LRB520S-40T1G
Extended
Manufacturer
LRC
MFR.Part #
LRB520S-40T1G
JLCPCB Part #
C132124
Package
SOD-523
Description
1 Independent 1A 1uA 200mA 390mV 40V SOD-523 Schottky Diodes ROHS