LESDA6V8AW5T1G
MFR.Part #
LESDA6V8AW5T1G
JLCPCB Part #
C114083
Package
SOT-353-5
Description
-40℃~+125℃ 1.6A@8/20us 13V 1uA 20W@8/20us 5V 6.7pF、12pF 6.8V Four channels IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SOT-353-5 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS