LESD9D3.3T5G
MFR.Part #
LESD9D3.3T5G
JLCPCB Part #
C2846925
Package
SOD-923
Description
10.4V 102W@8/20us 2.5uA 3.3V 5V 80pF 9.8A@8/20us ESD IEC 61000-4-2 SOD-923 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS