LEDZ6.8BT1G
MFR.Part #
LEDZ6.8BT1G
JLCPCB Part #
C5267125
Description
200mW 40Ω 500nA@3.5V 6.65V~6.93V 6.8V Independent SOD-523 Zener Diodes ROHS