LEDZ12BPT1G
Extended
Manufacturer
LRC
MFR.Part #
LEDZ12BPT1G
JLCPCB Part #
C5267078
Package
SOD-523
Description
1 Independent 100nA 11.74V~12.24V 12V 300mW SOD-523 Zener Diodes ROHS