SM550LAF
Extended
Manufacturer
LRC
MFR.Part #
SM550LAF
JLCPCB Part #
C5266319
Package
SMA-FL
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 120A 30mA 50V 550mV 5A SMA-FL Schottky Diodes ROHS