LBZX84B27LT1G
MFR.Part #
LBZX84B27LT1G
JLCPCB Part #
C883195
Description
1 Independent 100nA@21V 150Ω 225mW 26.19V~27.53V 27V SOT-23 Zener Diodes ROHS