LBZT52B27T1G
MFR.Part #
LBZT52B27T1G
JLCPCB Part #
C2972801
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA@21V 150Ω 150Ω 26.19V~27.53V 27V 500mW SOD-123 Zener Diodes ROHS