LSG65R650HT
Extended
Manufacturer
LONTEN
MFR.Part #
LSG65R650HT
JLCPCB Part #
C439129
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 13.1nC@10V 325pF 4.5V 480pF 63W 650V 650mΩ@10V 7A 950fF N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS