LSC60R125HT
Extended
Manufacturer
LONTEN
MFR.Part #
LSC60R125HT
JLCPCB Part #
C483538
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 125mΩ@10V 2.353nF 25A 3.2pF 34.2W 36nC@10V 4.5V 600V TO-220 MOSFETs ROHS