LSB65R125HT
Extended
Manufacturer
LONTEN
MFR.Part #
LSB65R125HT
JLCPCB Part #
C483532
Package
TO-247-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.96pF 125mΩ@10V 2.23nF 216W 25A 36nC@10V 4.5V 650V TO-247-3 MOSFETs ROHS