LM2576T-12
Extended
Manufacturer
Minos
MFR.Part #
LM2576T-12
JLCPCB Part #
C2920856
Package
TO-220-5
Description
-25℃~+75℃@(TA) 1 12V 3A 4.3V~40V 53kHz 5mA Buck Buck Built-in Fixed No TO-220-5 DC-DC Converters ROHS