MBR60200PT
Extended
Manufacturer
Minos
MFR.Part #
MBR60200PT
JLCPCB Part #
C49108789
Package
TO-247
Description
10uA@200V 200V 480A 60A 950mV@30A TO-247 Schottky Diodes ROHS