LM2576HVT-15
Extended
Manufacturer
HGSEMI
MFR.Part #
LM2576HVT-15
JLCPCB Part #
C7432331
Package
TO-220-5
Description
-40℃~+125℃ 1 15V 3A 52kHz 5mA 60V Buck Buck Fixed TO-220-5 DC-DC Converters ROHS