LM2575HVT-15
Extended
Manufacturer
HGSEMI
MFR.Part #
LM2575HVT-15
JLCPCB Part #
C30170077
Package
TO-220-5
Description
-40℃~+125℃ 1 15V 2A 40V~60V 52kHz 5mA Buck Buck Built-in Fixed No TO-220-5 DC-DC Converters ROHS