CR2512J10241G
MFR.Part #
CR2512J10241G
JLCPCB Part #
C102555
Description
-55℃~+125℃ 1W 200V 240Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS