CR2512J104R3G
MFR.Part #
CR2512J104R3G
JLCPCB Part #
C102580
Description
-250ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+125℃ 1W 200V 4.3Ω Thick Film Resistor ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS