CR0805F81242G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR0805F81242G
JLCPCB Part #
C101448
Description
-55℃~+125℃ 12.4kΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS