CR2512J10222G
MFR.Part #
CR2512J10222G
JLCPCB Part #
C3037500
Description
-55℃~+125℃ 1W 2.2kΩ 200V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS