CR0805F844R2G
MFR.Part #
CR0805F844R2G
JLCPCB Part #
C101735
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 44.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS