CR2512J10162G
MFR.Part #
CR2512J10162G
JLCPCB Part #
C5154781
Description
-55℃~+125℃ 1.6kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS