CR2512J10103G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR2512J10103G
JLCPCB Part #
C102534
Description
-55℃~+125℃ 10kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS