CR2512F139R0G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR2512F139R0G
JLCPCB Part #
C3036979
Description
-55℃~+125℃ 150V 1W 39Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS