CR2512F13901G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR2512F13901G
JLCPCB Part #
C5154653
Description
-55℃~+125℃ 1W 200V 3.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS