CR2512F13000G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR2512F13000G
JLCPCB Part #
C5154832
Description
-55℃~+125℃ 1W 200V 300Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS