CR2010J20241G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR2010J20241G
JLCPCB Part #
C3038152
Package
2010
Description
-55℃~+125℃ 200V 240Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS