CR2512F11R30G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR2512F11R30G
JLCPCB Part #
C3037922
Description
-250ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+125℃ 1.3Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±1% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS