CR1210J30621G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR1210J30621G
JLCPCB Part #
C102490
Description
-55℃~+125℃ 200V 620Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS