CR2010J209R1G
MFR.Part #
CR2010J209R1G
JLCPCB Part #
C102520
Description
-250ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+125℃ 200V 500mW 9.1Ω Thick Film Resistor ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS