CR1206F45R76G
MFR.Part #
CR1206F45R76G
JLCPCB Part #
C3036904
Description
-250ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+125℃ 200V 250mW 5.76Ω Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS