CR2010J20751G
MFR.Part #
CR2010J20751G
JLCPCB Part #
C102513
Description
-55℃~+125℃ 200V 500mW 750Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS