CR2010J20750G
MFR.Part #
CR2010J20750G
JLCPCB Part #
C102512
Description
-55℃~+125℃ 200V 500mW 75Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS