CR0603JA0203G
MFR.Part #
CR0603JA0203G
JLCPCB Part #
C101298
Description
-55℃~+125℃ 100mW 20kΩ 50V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS