CR2010J20433G
MFR.Part #
CR2010J20433G
JLCPCB Part #
C5154810
Description
-55℃~+125℃ 200V 43kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS